У Охтирці обрали найкрасивішу дівчину

Уперше в Охтирці до 8 Березня провели конкурс краси «Міс-Охтирка – 2016». За корону найкрасивішої охтирчанки змагалися 10 дівчат. У першому конкурсі учасниці відповідали на питання про рідне місто, потім дефілювали у стильному одязі, купальниках та весільних сукнях.

Оцінювало красу і грацію охтирських красунь журі –  мер Охтирки Ігор Алєксєєв, депутати обласної ради Юрій Меєрович та Олександр Будник, генеральний директор ТОВ ОМПК «Славія» Геннадій Івах та директор модельного агентства «Мішель» Лариса Токарєва.

За рішенням суддів володаркою титулу «Міс Охтирка-2016» стала 16-річна Владислава Деркач. Вона – учениця 11 класу школи №3, захоплюється волейболом, планує працювати журналістом, подорожувати Європою і відвідати столицю моди Мілан.

Першою “віце-міс Охтирка-2016» обрали 23-річну Ярославу Деркач, яка є слухачем академії управління при Президентові України. Дівчина захоплюється плаванням і нумізматикою, мріє стати губернатором Сумскої області і послом доброї волі ООН від України.

Друга “віце-міс Охтирка-2016”, «Міс глядацьких симпатій за результатами інтернет-голосування» – 19-річна Неля Зінченко.  Майбутній фармацевт мріє, щоб усі були щасливі і вміли слухати один одного, хоче побувати на даху світу – Тибеті.

Інших учасниць  журі теж не оминуло увагою, вони отримали звання «Міс Елегантність», «Міс чарівність», «Міс Глядацьких симпатій», «Міс Грація», «Міс модель», «Міс чарівливість».

До дня захисту дітей організатор «Міс-Охтирка-2016» Яна Мовчан планує провести конкурс краси для найменших красунечок – «Міні-міс».

dsc-0183

Джерело: http://istina-nova.com.ua/