У Охтирці замінували міську раду?

У будівлі Охтирської міської ради триває косметичний ремонт. У процесі заходять і виходять різні люди, ніхто практично не контролює дії відвідувачів приміщення. 20 квітня близько опівдня технічна працівниця побачила на другому поверсі міськради листи з текстом “Будівля замінована”.

img_8807

Жінка одразу ж повідомила про це відповідальному. Працівник міськвиконкому особисто перевірив інформацію і знайшов три листи формату А4 із надрукованим текстом.  Переконавшись, що все може бути серйозно, він зателефонував до поліції. Потім разом із мером ще раз оглянув повідомлення. Міський голова Ігор Алєксєв вимушений був розпочати евакуцію людей із будівлі.

img_8831

За збігом обставин у міськраді опинилися одразу і телебачення, і преса, що наштовхнуло на думку про підлаштовану ситуацію. Після того, як прибула поліція, потрапити в приміщення ніхто не міг. Вхід огородили смугастою стрічкою, поліцейські в касках і бронежилетах не дозволяли проходити тротуаром від РБК до пам’ятника Шевченку. Слідом за полісменами прибули надвзичайники і “швидка”.  Невдовзі СБУ з’ясувало, що  загрози для людей немає, і чиновники повернулися на робочі місця.

img_8837

Джерело: http://www.okhtyrka.net/