У парках та скверах Сум розмістили сучасні контейнери для збору скла із кумедними чоловічками

У Сумах встановили 9 контейнерних майданчиків нового зразка, призначених для збору скла, пляшок ПЕТ та банок. Це ініціатива  ТОВ «А-МУССОН», що надають послуги зі збирання, вивезення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів.

Контейнери розмістили  в місцях скупчення людей: міському парку ім. Кожедуба, дитячому парку «Казка», по вул. Іллінська, вздовж пішохідних доріжок, у скверах обласного центру.

«Питанням роздільного збору сміття ми займаємося близько 4 місяців. Ми більше не відправляємо до сумського полігону пластикові відходи з закріплених за нами територій, а пресуємо на своєму підприємстві та реалізуємо», – сказав директор підприємства Олексій Олійник, додавши, що замовлено ще 30 одиниць, які мають доправити протягом місяця.

Він також звернувся з до усіх сумчан з проханням викидати сміття у спеціально-призначені контейнери, як це роблять в більшості європейських країн. А ще закликав не псувати сміттєві баки та сітки, аби й надалі підприємство мало можливість для роздільного збору сміття.

IMG_6325