У податкових інспекціях Сумщини кадрові зміни

В.о. начальника ГУ ДФС у Сумській області Олексій Мазуренко повідомив про перебіг кадрової та територіальної реформи фіскальної служби.

Починаючи з лютого, на Сумщині триває реорганізація податкових інспекцій. Так, Глухівську об’єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Сумській області приєднано до Шосткинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Сумській області. Сумську ОДПІ приєднано до Державної податкової інспекції у м. Сумах.

У ході реорганізації Кролевецьке та Путивльське відділення Глухівської ОДПІ включено до складу Конотопської об’єднаної державної податкової інспекції . Відповідно Білопільське та Краснопільське відділення перейшли теж до ДПІ в м. Сумах. З огляду на територіальну доцільність Лебединське відділення включено до складу Охтирської ОДПІ.

Голова ДФС України Роман Насіров 1 червня 2016 року провів відповідні кадрові призначення.

У ДПІ у м. Сумах призначено заступником начальника Бика Сергія Володимировича, заступником начальника – начальника Краснопільського відділення Володимира Миколайовича Гулого, заступником начальника – начальника Білопільського відділення призначено Попович Олену Михайлівну.

В Конотопській ОДПІ призначено заступником начальника – начальника Путивльського відділення Головінського Миколу Миколайовича, заступником начальника – начальника Кролевецького відділення Сокола Сергія Вікторовича. Ткаченко Тетяна Анатоліївна очолить Глухівське відділення Шосткинської ОДПІ.

“Процес оптимізації чисельності фіскальних органів на Сумщині триває. На сьогодні скорочено працівників на 39 % – з 1179 осіб до 718” – прокоментував Олексій Мазуренко.