Заступником прокурора Сумської області став Галаєв

Наказом Генерального прокурора України від 13 квітня на посаду заступника прокурора Сумської області призначено старшого радника юстиції Галаєва Рустама Магомед-Шаріповича. Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Народився Рустам Галаєв у 1983 році в м. Суми, у 2006 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого м. Харків. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з посади помічника прокурора Шевченківського району м. Києва, де й працював майже 7 років. Протягом 4 місяців – прокурор відділу прокуратури Сумської області, заступник прокурор Сумського району. Понад 7 місяців обіймав посаду заступника прокурора м. Суми, майже рік – прокурора Білопільського району Сумської області. Попередня займана посада – начальник управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Сумської області.

Водночас на посаду начальника управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Сумської області призначено радника юстиції Олександра Глядчишина.

Окрім того, начальником першого відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Сумської області призначено юриста 2 класу Андрія Байдака.

Разом з тим, на посаду начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Сумської області призначено старшого радника юстиції Володимира Ковтуна, з посади керівника Сумської місцевої прокуратури він звільнений за власним бажанням.

Виконувачем обов’язки керівника Сумської місцевої прокуратури призначено молодшого радника юстиції Валерія Могильного.