У Путивлі відбудеться Хресний хід з чудотворною іконою Божої Матері

У суботу, 7 травня, на Сумщині відзначається свято Молченської чудотворної ікони Божої Матері, яка також називається «Цілителька». Ця православна святиня знаходиться в місті Путивль, де відбудуться урочистості.
За традицією хресний хід з чудотворною іконою пройде від Спасо-Преображенського собору (вул. Соборна, 45) до Молченського жіночого монастиря Різдва Пресвятої Богородиці (вул. Сеймська, 1/1), де буде відслужена святкова Божественна літургія, яку очолить Преосвященніший Роман, єпископ Конотопський та Глухівський.

Після літургії паломників очікує монастирська трапеза. Ігуменя Феодосія з сестрами запросила всіх віруючих відсвяткувати важливу дату разом з ними, повідомила прес-служба монастиря.

Довідка: святкування чудотворного образу Молченської ікони Божої Матері відбувається 7 травня (перенесення ікони) і 1 жовтня (явлення ікони). Вона вважається великою православною святинею Сумщини. Явлення образу відбулося в 1405 році, до нас дійшов його перший список, написаний у 1724 році. За інформацією монастиря, ікона отримала статус чудотворної, бо були свідоцтва зцілень, а особливу допомогу від неї отримують люди з онкологічними захворюваннями.

Джерело: topgorod.com