У рамках «Великого будівництва» в Ромнах відновлять центральний стадіон

Кількість об’єктів «Великого  будівництва»  на  Сумщині   наступного року зросте. Оновлений  центральний стадіон можуть отримати і роменчани. На його реконструкцію необхідно понад 80 млн гривень. На сьогодні вже є проєкт, визначаються із джерелами  фінансування.

У наступному році кількість і якість таких проєктів буде збільшена, запевняє міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

У першу чергу, за словами міністра, буде продовжена програма «Сто-сто-сто»: школи,садочки, стадіони. До об’єктів наступного року може потрапити і проєкт реконструкції центрального стадіону в Ромнах.

«Проєкт включає в себе реконструкцію футбольного поля, а також 2-х полів зі штучним покриттям та біговими доріжками, облаштування трибун та будівель, які там розташовані», – говорить народний депутат України Максим Гузенко.

Наразі визначаються з джерелами його фінансування.

«Це масштабний проект на суму понад 80 млн грн., ми плануємо включити його до програми «Велике будівництво» або будемо розглядати питання, щоб він був збудований в рамках ДФРР», – ділиться планами нардеп.

Загалом же до програми 100-100-100 Сумщина подала по 6 проєктів за кожним напрямком. Відтак, в обласному центрі планують збудувати нові спортивні об’єкти.

Як зазначає голова Сумської ОДА Дмитро Живицький, наступного року у Сумах планується будівництво урбан-парку, а також, якщо буде фінансування, то й льодової арени.

За цією ж програмою у Попівській громаді Конотопського району планують побудувати критий комплекс для занять хокеєм та фігурним катанням на роликах.