У рамках «Youth week» проведуть велопробіг до сумської Швейцарії

Відділ у справах молоді та спорту спільно із міським ЦДМ запрошують сумчан віком від 18 до 35 років взяти участь у велопробігу в рамках «Youth week».

Для активної молоді Сумщини відділ у справах молоді та спорту підготував ряд заходів, приурочених до Дня молоді. Протягом тижня сумчани зможуть брати участь у конкурсах, вікторинах, квестах, за участь в яких отримуватимуть подарунки. Перший захід «Youth week» – велопробіг, який відбудеться 23 червня.

«Учасники нашого велопробігу відвідають сумську Швейцарію, що біля села Шпилівка (це за 15 км від міста Суми). Окрім неймовірних вражень, заряду бадьорості та енергії, у кожного велосипедиста точно залишаться приємні спогади від побачених мальовничих краєвидів, а на додаток можуть з’явитися нові друзі», – розповідають організатори.

Село Шпилівку обрали тому, що вона розташована відносно недалеко від міста. Також, як зауважила організаторка Ірина, місцевість є гарною та привабливою, що додасть учасникам більше приємних вражень.

Захід відбуватиметься за дотриманням карантинних вимог: учасники будуть у масках, а організатори забезпечать антисептиками, слідкуватимуть за дистанцією між велосипедистами.

Охочих приєднатись до велопробігу чекатимуть 23 червня о 10:00 біля ганку ЦДМ за адресою: вул. Леваневського, 26 (друге офісне крило). Для участі необхідно зареєструватись за посиланням. Більш детальна інформація за телефоном (066)3581952 (Ірина).

Марина Тищенко