У Ромнах безвісти пропав 69-річний пенсіонер

Роменська поліція розшукує Миколу Михайловича Коломійця, 1946 року народження, жителя м.Ромни. Літній чоловік пішов із дому 7 травня і досі не повернувся.

Про зникнення 69-річного чоловіка правоохоронців повідомив його син. Він спочатку не звернув уваги, куди пішов батько, а коли не повернувся додому, почав шукати. Самостійні пошуки не дали жодних результатів, і на четвертий день за допомогою заявник звернувся до поліції.

Розшукуваного востаннє бачили на залізничному вокзалі міста.

На час зникнення пенсіонер був одягнутий у чорне пальто, білу сорочку з полосками сірого кольору, сірі брюки з полосами темного кольору “вельвет” і туфлі чорного кольору.

На вигляд чоловіку 70 років, ріст 165-170 см, середньої тілобудови, волосся сіде, довжиною близько 5 см, брови густі, сіді. Особливі прикмети – права нога трохи менша за ліву, пересувається з допомогою двох палиць.

Співробітники Роменського відділу поліції звертаються до всіх небайдужих громадян, які, можливо, бачили схожого за описом чоловіка, або які володіють будь-якою інформацією, що може розшукати літнього чоловіка, повідомляти по телефонам:   (05448) 2-12-30, 2-12-31, 102 або до найближчого відділку поліції.