У Ромнах чоловік пішов гуляти містом і зник безвісти

Роменські поліцейські встановлюють місце знаходження безвісті зниклого Парцей Ігоря Михайловича, 1966 року народження, жителя м. Ромни, який 29 червня пішов з дому та до теперішнього часу не повернувся.

PM769image002

Про зникнення 50–річного чоловіка працівникам поліції повідомила його дружина. Вона розповіла, що востаннє розмовляла з ним по мобільному телефону 29 червня, після чого він зник. Єдине, що було відомо заявниці, – він прогулювався містом.

За даним фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження та проводять всі необхідні розшукові заходи, спрямовані на розшук зниклого громадянина.

Прикмети розшукуваного: на вигляд розшукуваному 45-50років, зростом 170см, середньої статури, волосся сиве, у лобній частині залисина, коротко стрижений, очі карі, на лівій руці між вказівним та великим пальцем шрам від поранення та татуювання у вигляді букви «ї».

Був одягнений: футболка сіра з темними смужками, шорти жовтого (піщаного) кольору, взутий у чорні шкіряні туфлі.

Працівники поліції звертаються до всіх небайдужих громадян, які володіють будь-якою інформацією, що допоможе в розшуку зниклого чоловіка, повідомити про це до Роменського відділу поліції за телефонами: (05448) 2–12-30, 2-12-31 або 102.