У Ромнах створюють перший центр військово-патріотичного виховання

На Сумщині планують створити 6 регіональних центрів військово-патріотичного виховання на базі вищих професійних училищ. Про це говорили учасники круглого столу, що відбувся на базі Роменського ВПУТака ініціатива значно посилить патріотично-виховну складову у навчальному процесі. А в перспективі Центри стануть осередками для практичних та теоретичних занять не лише для дітей та молоді, але і для всього населення.

З метою вирішення цих питань було виділено бюджетні кошти та розпочато роботи щодо створення на базі шести ВПУ області регіональних центрів військово-патріотичного виховання.

Роботи над створенням першого такого Центру наразі тривають в Ромнах. Проектом заплановано обладнання пневматичного та лазерного тирів, класів для гурткової роботи за різними напрямками, смуги перешкод, спортивної та тренувальної зали.

На базі такого Центру в Ромнах зможуть займатися діти та молодь Роменського і Липоводолинського районів. Відкрити Центр планують вже до кінця року. До роботи у якості викладачів та інструкторів  будуть активно залучатися учасники АТО, представники громадських організацій.

Джерело: sm.gov.ua