У Ромни приїхав великий театр

Безымянный1

У дитячому відділенні Роменської районної лікарні критично не вистачає нормальних ліжок. На часі дня і нові комплекти постільної білизни. Гроші на такі витрати у бюджеті не передбачені, каже головний лікар.

Допомогти лікарні із вирішенням цієї проблеми узялися місцеві підприємці та громадські організації. Кажуть, можна було би просто допомогти грошима, але з’явилася краща ідея. “Ціль була не просто допомогти, а й обєднати мешканців, підприємців…Бо це усе: перш за все – для них!” – коментує Олександр Пашко, активіст ГО «Українська громадська рада».

До Ромен приїхав театр із сусідньої Чернігівської області. Півсотні акторів та купа декорацій. Розпочинається вистава «У ніч перед Різдвом».

Безымянный3

 

У холі місцевого будинку культури – справжній аншлаг. Адже для роменчан – приїзд театру такого масштабу – справжній різдвяний подарунок. На виставу прийшли із великими очікуваннями. У залі небуло вільних місць, половина глядачів – маленькі діти, виставу дивилисяся затамувавши подих.

Безымянный4

“Кошти, вилучені з продажу квитків будуть направлені на зміцнення матеріально-технічної бази дитячого відділення – на придбання сучасних меблів для дитячого відділення. Для 15 тисяч дітей, яких ми обслуговуємо у нашому регіоні, це буде різдвяний подарунок”, – Валентина Гунькова, головний лікар Роменської центральної районної лікарні.

Півтори години захоплюючого дійства: глядачі у захваті. Організатори задоволені: адже усе вдалося. Містянам подарували радість, а лікарні – гроші на нові ліжка.