У селі Хустянка на Сумщині нарешті з’явився газ

Завдяки спільним зусиллям обласної, районної, місцевої влади та меценатів близько 700 жителів села Хустянка цієї зими обігріватимуться газовим опаленням.

«Сьогодні на Буринщині приємна подія: газ, якого чекали роками, нарешті з’явився у Хустянці, бо ми відкриваємо першу чергу газогону до села Хустянка в рамках проекту «Будівництво міжселищного газопроводу до сіл Біжівка, Бурики, Романчукове, Хустянка, Ярове, Харченки Буринського району”, – зазначив голова Сумської ОДА Микола Клочко. –  Загалом вже виконано робіт по проекту на суму 12,5 мільйонів гривень, а його загальна вартість складе 21,5 млн. гривень».

«Коли люди побачили, що газ уже з’явився у їх домівках, дехто навіть заплакав. Адже ми почали будувати газопровід із 2010 року, – каже голова Хустянської сільської ради Тамара Гончаренко. – На це «скидалися» коштами мешканці села, а також ми завдячуємо обласній та районній владі за фінансування. Внесли свій вклад і сільська рада та спонсори – сільськогосподарські підприємства, котрі працюють на нашій території. І ось ми дочекалися дня, коли в оселях хустянців запалав блакитний вогник. Ми й надалі продовжуватимемо цю роботу, адже на газ ще чекають Ярове і Харченки».

Джерело: sm.gov.ua