У селі Климентове відремонтують міст через Ворсклу

7

Служба автодоріг в Сумській області завершила торги на проведення реконструкції моста через річку Ворскла в селі Климентове на дорозі загального користування Н-12 Суми-Полтава км 70 + 838.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Переможцем торгів стало ТОВ «Сумимостобуд», яке взяло зобов’язання виконати реконструкцію мосту  до сучасних нормативних вимог.

Цей міст – надзвичайно важливий для інфраструктури області, оскільки більше 10 років знаходиться в аварійному стані і потребує капітального ремонту. Міст побудований у 1960 році, його довжина – 172 м, габарит проїзду 7 м з двома тротуарами по 0,65 м, які перекриті дерев’яним настилом.

Через щорічне погіршення технічного стану міст обстежили ще у 2009 році. Було встановлено, що стан споруди в цілому – обмежено працездатний, або за класифікацією ДБН В.2.3-6-2002 – непридатний для нормальної експлуатації.

Для забезпечення безпеки проїзду був обмежений швидкісний режим та заборонений проїзд транспортних засобів вагою понад 15 тонн.

Найближчим часом, після укладання договору на мостовому переході вже розпочнуться перші підготовчі роботи. Сучасний міст через Ворсклу має бути введеним у експлуатацію вже наприкінці 2018 року.

12

8

10

11