У Середино-Будському районі контрактникам ЗСУ даватимуть одноразово по 10 тисяч грн

На селекторній нараді голова Сумської ОДА Микола Клочко звернув увагу на питання матеріальної підтримки осіб, які виявили бажання проходити строкову військову службу або службу за контрактом. Завдяки такому механізму деякі області виконали завдання на 100%.

Є такий позитивний приклад і на Сумщині – у Середино-Будському районі. Там планується надавати одноразово військовослужбовцям по 10 тисяч гривень за умови підписання контракту.

«Часу залишається небагато, щоб активізувати роботу місцевої влади спільно з військовими комісаріатами. Голови райдержадміністрацій, які не виконали на 100% план з набору у ІІ кварталі та у липні, у відпустки не йдуть. Це позиція Адміністрації Президента України та облдержадміністрації», – зазначив очільник області.

За словами т. в. о. військового комісара Сумського обласного військкомату Сергія Шулякова, завдання щодо призову на строкову військову службу в повному обсязі сьогодні виконують Буринський, Лебединський, Липоводолинський, Конотопський, Сумський та Тростянецький райони. Мають можливість підтягти показники Білопільський, Великописарівський, Глухівський, Краснопільський, Охтирський, Роменський, Шосткинський, Ямпільський райони. Значно складніша ситуація – у містах обласного значення, зокрема в Конотопі, Охтирці, Ромнах, Шостці.

Стосовно відбору на військову службу за контрактом, у кращий бік відзначається робота Лебединського, Охтирського, Конотопського районів та міст Охтирка і Лебедин, натомість Великописарівський та Ямпільський райони недостатньо спрацювали.