У серпні на Cумщині відбудуться аукціони, де продаватимуть будівлі та автомобілі

Про це під час брифінгу в облдержадміністрації повідомив в. о. заступника начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях – начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Олександр Єфіменко.

«На 13 серпня оголошено аукціони з продажу 2-х будівель у м.Кролевець та смт. Недригайлів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області; 3-х автомобілів Сумської райдержадміністрації. На 20 серпня будуть продаватись 2 будівлі у м. Лебедин та Білопільському районі. 27 серпня відбудеться аукціон з приватизації об’єкта незавершеного будівництва у с. Горове Роменського району, 2 автомобілів Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області у м. Білопілля», – розповів Олександр Єфіменко.

За його словами, Головним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області до приватизації у 2021 році надано 15 автомобілів, які не використовуються балансоутримувачем.

Інформацію про об’єкти, що виставлені на продаж у серпні цього року, можна знайти в електронній торговій системі Прозоро.Продажі, на інформаційних ресурсах Фонду державного майна України та регіонального відділення, на сайті https://privatization.gov.ua, y віртуальних кімнатах даних, сайтах органів державної влади.