У Шостці розшукують зниклу жінку

Працівники Шосткинського відділу поліції встановлюють місцеперебування 32-річної жителька райцентру, яка 2о червня після сварки з рідними пішла з дому і назад не повернулась. Її місцеперебування й досі залишається невідомим. Поліцейські розшукують жінку і сподіваються за допомогою до громадян.  

На вигляд Олені 30-35 років, зростом 170 см, худорлявої статури. Має темне коротке волосся та карі очі. На животі є шрам від операції. Жінка може проявляти агресію.

Була вдягнена у зелену куртку (як на фото), чорну кофту з хутряним коміром, та коричневі вельветові штани. Взута у сині туфлі. При собі жінка мала два білі мішки з одягом, фіолетову валізу та мольберт. Пересувалась вона на світло-зеленому велосипеді.

Поліція встановлює місцезнаходження безвісти зниклої і звертається до всіх небайдужих громадян з проханням допомогти у розшуку Олени Коваль: можливо, вказана жінка знаходиться поблизу вас і потребує допомоги.  Якщо комусь з громадян відоме її місцеперебування, чи її бачили при пересуванні транспортом, або є інформація, що допоможе в її розшуку – повідомте про це до Шосткинського відділу поліції за адресою: м. Шостка, вулиця Свободи, 67, або за телефоном (050) 327-91-48, чи на цілодобову лінію служби «102». Заздалегідь вдячні за допомогу!

Відділ комунікації поліції Сумської області