У Шостці виявили автомобіль, який розшукує Інтерпол

До територіального сервісного центру МВС № 5945 (м. Шостка) звернувся громадян з питань перереєстрації автомобіля марки HYUNDAI TUCSON. Але реєстраційну операцію довелось припинити, оскільки при перевірці за наявними базами працівниками ТСЦ МВС встановлено, що зазначений транспортний засіб розшукується Інтерполом.

За цим фактом були проінформовані працівники поліції, зібрані первинні матеріали, які передали до Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області, де прийматимуть рішення відповідно до чинного законодавства.

У сервісному центрі МВС нагадують: аби вберегти себе від придбання «проблемного» транспортного засобу, варто звернутись саме до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто в присутності продавця та покупця. Важливою процедурою у цьому процесі буде проведення працівниками Експертної служби МВС огляду або експертного дослідження транспортного засобу.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером: (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці ГСЦ МВС.