У Шостці неповнолітня дівчина втекла з дому через сварку з родичами

1

14-річна дівчина на три дні втекла з дому, й весь цей час родичі не знали, де перебуває дитина.

До поліції звернулася її бабуся. Пенсіонерка повідомила, що онука, яка знаходиться на її піклуванні, вже три ночі не ночує вдома, не ходить на заняття до школи і, взагалі, місцеперебування дівчинки не відоме.

Як з’ясували поліцейські, неповнолітня пішла з дому після сварки з рідними. Літня жінка чекала, що дівчина самостійно повернеться додому, втім, після третьої ночі її відсутності, вирішила йти до поліції.

«Знайшли неповнолітню на квартирі її 19-річного товариша. Вона категорично відмовлялася повертатися додому, мотивуючи тим, що її там б’ють», – розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції.

Школярку доставили до відділу поліції, туди ж викликали і її бабусю – піклувальницю.

За словами дівчини, рідний батько, якого позбавили батьківських прав, періодично приїздить з села до своєї матері – її бабусі. Під час таких «відвідин» і виникають непорозуміння та сварки, які закінчуються рукоприкладством.

Слова своєї онуки пенсіонерка категорично заперечує та звинувачує останню у неслухняності та крадіжці 1 000 гривень з гаманця.

Наразі правоохоронці проводять профілактичні бесіді з членами родини, пояснюють про можливі наслідки таких відносин та вчинків. За фактами звинувачень дівчини та бабусі також проводиться подальша перевірка.