У Шостці правоохоронці шукали викрадені речі, а знайшли 80 літрів браги й самогон

Вісімдесят літрів браги та п’ять з половиною літрів самогону вилучили дільничні офіцери поліції під час санкціонованого обшуку за місцем мешкання 55-річної жительки Шостки. Вилучене знищили, а стосовно власниці склали адміністративний протокол.

Дільничним офіцерам поліції Шостки стала відома інформація, що одна з мешканок Шостки може зберігати вдома викрадені речі. Правоохоронці не стали зволікати і навідались до 55-річної жінки з санкціонованим обшуком.

«Під час необхідних слідчих дій наші співробітники знайшли та вилучили 80 літрів браги та п’ять з половиною літрів самогону, які були знищені – розповідає Віталій Єрохов, заступник начальника Шосткинського відділу поліції. – Викрадених речей за місцем мешкання жінки не знайдено».

У своє виправдання власниця квартири розповідає, що саморобну горілку виготовляла для власних потреб (80 літрів браги??? ото потреби!)

Наразі відносно жінки поліцейські склали адміністративний протокол за ознаками ст. 176 КУпАП «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення». Санкція цієї статті передбачає від 51 до 170 гривень штрафу.