У Шостці рибалка натрапив на мінометну міну часів війни

7 лютого під час риболовлі на незамерзлій частині річки шосткинець спінінгом дістав з води поліетиленовий пакет, з якого виглядала частина металічного предмету, схожа на боєприпас. Він знаходився в 50 метрах від мосту через водоймище і в 200 м від житлових будівель. Рибалка повідомив про знахідку службу порятунку «101».   

У районному підрозділі Державної служби з надзвичайних ситуацій предмет ідентифікували як 80-мм мінометну міну часів Великої Вітчизняної війни. Правоохоронці проводять охорону місця знахідки. У Міжрегіональному центрі швидкого реагування, що в Ромнах, знахідка буде знешкоджена.

Рятувальники звертають увагу на те, що боєприпаси часів війни, незважаючи на розмір і час виготовлення, є дуже небезпечними. Їх можна знайти в різних місцях, тому треба бути вкрай обережними і в жодному разі не торкатися предмету, схожого на боєприпас, тим більше не намагатися його перенести чи знищити.  Якщо знайшли таку річ – одразу повідомляйте місцеві органи влади або безпосередньо службу порятунку «101». Надзвичайники застерігають: знешкоджувати боєприпаси часів війни можуть лише відповідні спеціалісти.

img_8743