У справі про махінації з імпортом три вантажівки вартістю 2, 4 млн грн визнали речовими доказами

ГУ ДФС у Сумській області повідомляє про хід слідства по справі ухилення від сплати митних платежів при імпорті автотранспорту з Литовської республіки, виявлену оперативниками фіскальної служби Сумщини в рамках операції «Рубіж-2016».

За вказаними порушеннями відкрито ряд кримінальних проваджень,  які розслідуються слідчим прокуратури Сумської області. Загальна сума нанесених державі збитків складає 3,7 млн. грн.

Виявлена незаконна діяльність полягала у ввезенні вантажівок на територію України, при цьому, декларування імпортованих автомобілів проводилося за заниженою ціною на підставі підроблених документів. Декларанти надавали до Сумської митниці ДФС документи, які містили недостовірні дані щодо типу авто, внаслідок чого бюджет недоотримував мільйонні суми податків та митних платежів.

Фахівці ГУ ДФС Сумщини із залученням експертів здійснили огляди транспортних засобів марки DAF CF 75.310, які були імпортовані за вказаною схемою.  Експертиза довела, що DAF CF є вантажними автомобілями, які обладнані кранами-маніпуляторами, а не сідельними тягачами, як зазначено у поданих до митних органів супровідних документах.

Три вантажівки загальною вартістю близько 2,4 мільйони гривень визнано речовими доказами у кримінальному провадженні, на їх відчуження накладено заборону.

IMG_4020IMG_4046