У Сумах 2,5 тисячі призовників подано у розшук

Сьогодні, 3 червня, заступник міського голови, голова призовної комісії Степан Пак та в.о. військового комісара Сумського міського об’єднаного військового комісаріату Вадим Євтушенко під час брифінгу розповіли про переваги строкової служби в Збройних Силах України та про відповідальність за ухилення від неї.

За словами Степана Пака, з 5 травня до 30 червня поточного року серед сумчан триває весняний призов на строкову службу. Призовники мають самі з’явитися до військкомату. У разі неявки – передбачена адміністративна або кримінальна відповідальність.

Нині на службу в ЗСУ відправлено 22 сумчан. У місті налічується близько 3 тис. хлопців 1990-1996 років народження, тобто призовного віку. За час призову було виписано більше 8 тис. повісток, які неодноразово розносилися за адресами призовників. До військкомату з’явилося лише 200 призовників, здебільшого тих, які вже завідома знають про свої проблеми зі здоров’ям. 163 з них – відправлено на дообстеження, 32 – придатні до військової служби.

Як повідомив військовий комісар, нині за ухилення від явки до військового комісаріату для проходження призовних комісій та призову на строкову військову службу без поважних причин складено 12 протоколів про адміністративне правопорушення. Ще 2,5 тис. призовників подано у розшук.

За словами комісара, щосуботи фахівці військкомату поблизу входу до ТЦ «Мануфактура» надають роз’яснення щодо служби за контрактом та призову. Призовники та їх рідні, а також бажаючі служити за контрактом, з 10.00 до 14.00 можуть прийти та отримати кваліфіковану консультацію.

Читайте також:

  1. росіяни продовжують обстрілювати Сумщину і руйнувати цивільну інфраструктуру

  2. Гість шостого випуску проєкту “Persona” – голова Сумської ТГ Олександр Лисенко

  3. Інтерактивні книги, робототехніка та театральні вистави: у Сумах святкують День захисту дітей

  4. Колабораціонізм на Сумщині: експертна думка про причини і наслідки співпраці з ворогом

  5. Освіта, медицина, позашкілля: як розвивається Липоводолинська громада

  6. Пошкоджені житлові будинки, водонапірна башта і кладовище: росіяни обстріляли селище Угроїди

  7. У Сумах відкрився дитячий центр «Простір, дружній до дитини»

  8. Куди витратять кошти громади: про чергову сесію Сумської міськради

  9. Викрили організатора транснаціонального шахрайського call-центру, працівники якого привласнили понад 5 млн грн

  10. «Війна була неминучою. Ми, історики, це бачили ще у 2008-2009 роках», – Юлія Подрєз