У Сумах 3 обслуговуючі інстанції не можуть поділити, кому завозити пісок на дитячий майданчик

До онлайн приймальні міського голови Сум Олександра Лисенка 26 травня  звернулась жителька обласного центру Анна Пархоменко щодо вирішення трьох нагальних проблем.

Спершу сумчанка виклала меру ситуацію із непрацючим ліфтом на  вул. Інтернаціоналістів б.25 під`їзд 4. За її словами, майже весь квітень проводились роботи із заміни ліфту,  перед травневими святами навідалась “делігація чоловіків”, при них запускали підіймач, щось перевіряли, але пройшов майже місяць, а ліфт так і не запустили.

“Вже 1, 5 року, як його виключили. В будинку багато людей похилого віку, шкода на них дивитися” – бідкається жінка.

Анна Пархоменко також звернула увагу градоначальника на вщент  розламаний дитячий майданчик у дворі за адресою вул. Інтернаціоналістів 25. Він небезпечний для дітей.

“Я вже двічі до Вас зверталася (восени, коли Ви приходили до нас у двір і потім писала до Вас звернення через онлайн приймальню), Ви обіцяли допомогти. Сподіваюсь на допомогу раніше, ніж хтось із дітей серйозно травмується, або ще гірше… Просто допоможіть її прибрати, ремонтувати вже нічого!” – закликає вона.

Крім того, городянка розповіла меру про бездіяльність комунальників: “Іший дитячий майданчик у нашому дворі залишився в цьому році не пофарбований і без піска. Як з’ясувалося, що в нашому дворі є 3 обслуговуючі організації, які не можуть поділити двір і дитячий майданчик. А тому майданчик нічий, а у дворі трава коситься клаптиками, “радуется глаз”.

Чи знову міський голова відбудеться обіцянками, чи й справді розбереться із цими питаннями – прослідкуємо.