У Сумах автотранспорт ходить табунами

Порушуючи графік, техніка КП “Електроавтотранс” їздить одна за одною, утворюючи пари або навіть трійки. На це звернув увагу глава громадської комісії з транспорту СМР Володимир Ведмедєв.

«Друзі, знаєте, чому з вулиці Троїцької так важко виїхати комунальним транспортом? Крім того, що він сам по собі нечастий гість на цій вулиці, тут також діє традиційне для Сум явище «паровозиків», яке набуло особливого поширення за часів нинішнього «ефективного господарника» Однорога, коли кілька одиниць транспорту йдуть одна за одною, а потім довгий час нічого нема.

Крім створення величезних незручностей пасажирам, це ще й негативно відбивається на прибутках КП, бо в такому разі транспорт їде напівпорожній. Ці фото небайдужі сумчани надіслали мені 2 червня, кажуть, що помітили таке неподобство приблизно о 12-тій годині», – написав голова комісії, доклавши фотографії.

Відмітимо, що за останній час рух комунального транспорту кавалькадою набув такого розмаху, що лише за останні кілька тижнів сумчани неодноразово викладали в соцмережах відповідні фото і навіть відео.

Так, наприклад, на одному з відео можна побачити як проспектом Лушпи один за одним  слідують тролейбус №5, автобус №65 і тролейбус №10А.