У Сумах біля озера Чеха знову висадили молоді деревця

У Сумах біля озера Чеха 30 серпня висадили 30 катальп на честь 30-річчя Незалежності України.

Такий захід проводиться в рамках екологічної акції «Озеленення планети», під час якої відбувається оновлення дерев, які були висаджені навесні, але не прижилися, повідомив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький.

«Сьогодні на їх місце садимо нові дерева, щоб та ідея та той проєкт, який було розпочато, запрацював для людей. Дуже знаково, що така акція відбувається  30 числа, 30 дерев, в рамках святкування 30-ї річниці незалежності України, – сказав Дмитро Живицький. – Наша спільна мета – зробити Україну повністю зеленою, збільшити природно-заповідний фонд нашої країни, щоб залишити майбутньому поколінню зелену здорову планету».

«Дуже важливо не просто висаджувати дерева, а й доглядати за ними. Робити такі справи дуже просто, якщо об’єднуються різні категорії людей, – сказала присутня на заході голова Благодійного фонду «Озеленення України»Ганна Крисюк. – Тому звертаємось до всіх мешканців Сумщини, щоб вони приходили сюди і допомагали доглядати за деревами».

Співорганізатор проєкту «Озеленення планети» у Сумській області Дмитро Кулібабін повідомив, що проєкт відбувається за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства закордонних справ України, Державного агентства лісових ресурсів України. Організатором глобальної екологічної акції «Greening of the Planet» є український Благодійний фонд «Озеленення України».


Нагадаємо, що влітку сумчани обурювалися тим, що висаджені у так званому парку Щастя на берегах озера Чеха молоденькі деревця повільно засихали, а сам парк заростав травою.