У Сумах депутат міськради запропонував перевірити адекватність мера

Депутат СМР Володимир Чепік звернувся з депутатським запитом щодо завтрашнього засідання виконкому, на якому планується підвищити проїзд у маршрутках до 5 грн.

Він виступив з пропозицією вжити всіх необхідних заходів для забезпечення порядку на час проведення засідання у кабінеті 59 та не допустити провокації.

«На 27 квітня заплановано засідання виконкому Сумської міської ради. На ньому, всупереч передвиборчим обіцянкам міської голови Лисенко О.М. і партії «Батьківщина» передбачено підвищення до 5,00 грн. проїзду в маршрутках для простих людей в інтересах певних місцевих олігархів», – зазначив Чепік.

dsdsds

«Прошу також перевірити пожежну безпеку, справність камер відеоспостереження і адекватність мера у відповідних службах», – просив депутат, звертаючись до мера і головлікаря Сумського обласного клінічного психоневрологічного диспансеру.

Він пояснює, що бажання організувати візит мера у психоневрологічний диспансер виник після того, як стало відомо, що на виконкомі розглянуть питання про підвищення вартості проїзду в маршрутках.

Ініціативу депкорпус не підтримав. Його рішення підтримали тільки 12 депутатів.

Нагадаємо, під час засідання виконкому 3 березня, коли планувалося затвердити підсумки транспортного конкурсу, у кабінет кинули димову шашку. На відеозаписі один із учасників інциденту дуже схожий з депутатом Сумської міськради Володимиром Чепіком.