У Сумах дезінфікуватимуть авто на блокпостах

В’їзди до Сум облаштовуються дезінфекційними бар’єрами. Про це у своєму зверненні до мешканців міста заявив міський голова Сум Олександр Лисенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Уже декілька днів ми проводимо не тільки дезінфекцію житлового фонду та всіх закладів, які знаходяться у місті, але і його територію. Я думаю, те, що ми встановили на в’їздах до міста контрольно-пропускні пункти, те, що ми зараз готуємось облаштувати їх дезбар’єрами для того, щоб проводити обробку машин, які заїжджають у місто, – це правильно. А також сьогодні важливо обробляти територію лікарень, інфекційних лікарень, обробляти підходи до них, тротуари. Я вважаю, що, якщо ми не будемо проводити дезінфекційні заходи, то ми не зупинимо інфекцію», – заявив Лисенко.

За його словами, на виготовлення та утримання дезінфекційних бар’єрів для КПП депутати міської ради 3 квітня ухвалили виділення з бюджету Сумської міської ОТГ 1,5 млн грн. Ще понад 110 тисяч гривень виділено на електрообладнання та підключення КПП до енергомережі.

Поліцейські, медпрацівники, працівники обласного управління Держпродспоживслужби та нацгвардійці, котрі чергують на цих пунктах, першими обстежують транспорт та людей, які прибувають до обласного центру, та ведуть єдину базу даних щодо прибулих.