У Сумах дитячу поліклініку волонтери прикрасили розвиваючими фотошпалерами

Сьогодні, 26 квітня, сумські волонтери презентували в холі другого поверху дитячої поліклініки №2 по вул. Д. Коротченка плоди своєї роботи. У рамках проекту «Сервіс – шлях до євростандартів медичних послуг» сумчанки Дани Мартинюк на стінах лікарні з’явилися розвиваючі шпалери.
Нагадаємо, що сумчанка у рамках програми розвитку молоді і суспільства «Active Citizens Ukraine» подала проект «Сервіс – шлях до євростандартів медичних послуг», який підтримала Британська Рада та виділила 15 тис. грн на його реалізацію. У волонтерів і членів ГО «Територія», які займалися розробкою дизайну фотошпалер, пішов практично місяць, щоб втілити свій задум у реальність.
«У процесі роботи над проектом кожен пункт довелося поміняти. Спочатку на стіни планували наносити малюнки акриловою фарбою в педіатрії. Але не знайшлося активних студентів-художників – кінець року, дипломи. Потім виникла проблема, що акрилова фарба не лягає на стіни (олійна фарба). Відкинули педіатрію, так як контакт хворих діток не бажаний. Тому вийшло, що є. Це фотошпалери із спеціально розробленим дизайном. Тут завдання на увагу, на логіку, мислення, розуміння себе (емоції, розпорядок дня). Розраховані на дошкільнят», – зазначила автор проекту Дана Мартинюк.
Щоб діти могли не нудьгувати в чергах у лікарні, волонтерам довелося спочатку штукатурити стіни, підфарбовувати їх і тільки потім були поклеєні шпалери, які, на вимогу адміністрації лікарні, покриті лаком – їх можна мити.
Головлікар Сумської міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди Олександр Ємець подякував волонтерам за ініціативу і відзначив, що в цьому році в поліклініці будуть відремонтовані дві лінії сходів, одна з яких у аварійному стані та не експлуатується. Відвідувачам доводиться користуватися тільки одними сходами – через це відбувається змішання потоків здорових і хворих дітей. Також проводиться капремонт реєстратури, холу, роздягальні.
Волонтери планують продовжити співпрацю з адміністрацією лікарні для реалізації інших проектів.

Джерело: gorod.sumy.ua