У Сумах до Дня батька привітали багатодітного батька-одинака

Іван Горбуля, працівник КП «Електроавтотранс», самотужки виховує трьох синів. На робочому місці чоловіка до Дня батька вітали заступник директора департаменту соціального захисту населення Олена Бутова, директор КП «Електроавтотранс» Андрій Новик та голова профспілки підприємства Раїса Ващенко. На честь свята батько-одинак отримав вітання та подарунки.

Дружина Івана Горбулі пішла з життя у 2017 році, відтоді він сам виховує трьох синів. Старший наразі навчається у Сумському будівельному коледжі, двоє молодших – школярі. Говорить, намагається приділяти дітям максимум уваги. Вони – його розрада та стимул.

«Сім’я – це найголовніше, що є в житті кожної людини. Треба сім’ю берегти», – наголошує чоловік.

На КП «Електроавтотранс» чоловік працює 11 рік. Колеги відгукуються про нього схвально: скромний та добрий, відповідальний працівник, сумлінно та професійно виконує свою роботу. Натомість на комунальному підприємстві також намагаються чоловіка підтримати і йдуть на зустріч. Під час зустрічі керівництво міста та підприємства поговорили з Іваном Горбулею про життя родини та обговорили питання соціальної підтримки родини.

Поділитися в соцмережах: