У Сумах до Дня міста запрацюють ще два фонтани

18

За словами керівника КП «Міськсвітло» Едуарда Велитченко, на балансі підприємства з’явилося ще два фонтани: «Купальниця» та «Європейський».

Що стосується першого, ревізія КП виявила, що там необхідно підключити напругу, налаштувати освітлення, поставити насос та зробити гідроізоляцію. Загалом на ремонт фонтану передбачено близько 20 тис. грн., враховуючи вартість придбання необхідного обладнання.

“Сам фонтан трохи модернізуємо, розфарбуємо світловідбиваючими фарбами. На опорах становимо спеціальні світильники, тож увечері тут буде дуже красиво. Підсвічуватиметься і вода, і малюнки на фонтані», – розповів заступник директора КП «Міськсвітло Олексій Макарюк.

22

Значно серйозніше виявився обсяг робіт по фонтану «Європейський», тож і сума виділених коштів більша – 530 тис. грн.  Як з’ясувалось, там повністю пошкоджена гідроізоляція, а також не працюють насоси. Крім цього, там планують замінити звичайні світильники на різнокольорові світлодіодні.

Загалом, ремонт обох фонтанів обійдеться міському бюджету в 550 тис. грн. Завершити ремонтні роботи на обох об’єктах планують до Дня міста.

Нагадаємо, зараз на обслуговуванні КП «Міськсвітло» знаходяться два фонтани на Покровській площі. Втім, Едуард Велитченко не виключає, що в подальшому вони розширять спектр робіт і займуться фонтанами на вулиці Харківська, а також в сквері «Дружба».