У Сумах готують текст звернення до Кабміну

На апаратній нараді 9 липня мер Сум Олександр Лисенко доручив департаменту соцзахисту міськради підготувати звернення до Уряду країни з питання внесення змін до постанови Кабміну від 27 квітня, яким затверджено новий порядок призначення житлових субсидій.

На думку мера, новий порядок викликає багато питань і непорозумінь і, на жаль, негативно відбивається на простих людях в матеріальному плані.

“Сьогодні багато людей звертається до нас, наприклад, через такі ситуації, коли чоловік з дружиною розведені, дружина проживає з дитиною окремо і не може отримати субсидію, бо батько хоч з ними і не живе, але його дохід зараховується до загального доходу сім’ї. І це не єдиний приклад”, – сказав мер.

За інформацією директора департаменту соцзахисту Сумської міськради Тетяни Масік, якщо у травні 2017 року у департаменті стояли на обліку як отримувачі субсидії 72 тисячі сімей і близько 42 тисяч з них отримували субсидії в міжопалювальний період, то на сьогодні, після вступу в силу нового порядку, одержувачами субсидій числяться 32 618 сімей, і з них тільки 13 640 сімей фактично отримують субсидію. Всього з початку травня в департаменті було прийнято близько 7 тисяч заяв на призначення субсидій за новим порядком та 3 тисячі заяв на припинення субсидій, дано майже 30 тисяч роз’яснень.

Загалом Тетяна Масік погодилася, що новий порядок призначення субсидій дійсно викликає багато запитань. Так що текст звернення до Кабміну вже готується, і відповідний проект рішення буде підготовлений на чергову сесію міськради і поставлений на голосування першим.

Джерело: shans.com.uа