У Сумах кандидати у патрульну поліцію здають заліки з фізичної підготовки

31

Етап перевірки фізичної підготовки включає здачу таких нормативів, як біг на сто й тисячу метрів, для хлопців комплексна силова вправа, для дівчат – віджимання. Перед початком тестування проводиться детальний інструктаж.

«Служба у патрульній поліції має певні особливості. Кандидати мають бути готовими до фізичних та психологічних навантажень, стресових ситуацій. Також, вони повинні розуміти, що незважаючи на час доби, погоду, пору року, патрульний завжди повинен належним чином нести службу, а для цього треба бути фізично підготовленим та регулярно займатися спортом», – зазначив Сергій Беспалов, старший інспектор з професійної підготовки сектору кадрового забезпечення УПП в місті Суми, голова комісії з перевірки рівня фізичної підготовленості кандидатів на службу до Управління патрульної поліції в місті Суми.

На кандидатів, які успішно пройдуть випробування, очікують наступні етапи: психологічне обстеження та співбесіда. Після успішного завершення даних етапів майбутні патрульні відправляться на навчання.

34

33

32

Нагадаємо, приєднатися до лав патрульної полыції можна до 10 серпня.

Поділитися в соцмережах: