У Сумах капітально відремонтують головний символ міста

Міський голова Сум Олександр Лисенко повідомив у Фейсбуці, що КП «Зеленбуд» готує проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт Альтанки. Їй планують повернути первозданний вигляд, а поруч встановити інформаційну табличку з історією споруди.

“Думав не писати цей пост, але бачу, що багато сумчан занепокоєні зовнішнім виглядом нашої Альтанки. Хочу заспокоїти всіх жителів – за моїм дорученням КП «Зеленбуд» вже готує проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт Альтанки. Якщо встигнуть, то дане питання буде винесено на розгляд червневої сесії, якщо ні, то депутати розглянуть його у липні.

Крім того, маємо її зробити такою, якою вона була з самого початку. Управління архітектури та містобудування вже готує свої пропозиції для відновлення первозданного вигляду. А ще поряд з Альтанкою встановимо інформаційну табличку з історією споруди. В нашій роботі є символи і є пріоритети, тому архітектурний символ – невід`ємна частина нашого міста і він буде відновлений. Дякую сумчанам за патріотичність та любов до нашого міста!”, – написав Олександр Лисенко.