У Сумах КП “Шляхрембуд” чергує цілодобово

З 25 листопада працівники КП “Шляхрембуд” чергують цілодобово. Такі заходи вводять щорічно у зимовий період із настанням перших морозів і снігопадів. Діє цей режим приблизно до квітня, залежно від погодних умов він може закінчуватися раніше або пізніше 

«Ще до початку  сильної ожеледиці та випадіння снігу ми маємо подбати про безпеку дорожнього руху на вулицях та дорогах міста. Для цього необхідно скоординувати роботу наших працівників, щоб заздалегідь максимально унеможливити надзвичайні ситуації під час снігопадів. Тому вже зараз ми ввели цілодобове чергування спеціалізованої техніки, особливо,  на вулицях зі складними умовами руху, головні магістральні вулиці та вулиці, якими проходять маршрути міського пасажирського транспорту», – розповів директор КП “Шляхрембуд” Олександр Вегера.

Окрім цього, чіткого графіку посипання доріг реагентами немає, – розповідають спеціалісти. Це залежить лише від погодних умов і опадів.

Так, шляхрембудівці просять сумчан не паркувати машини у недозволених місцях, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки. 

Джерело: sumypost.com