У Сумах літній пасажир маршрутки розбив до крові носа через різку їзду водія

8 квітня близько 20:00 пасажири сумської маршрутки № 5 (номер авто ВМ 3550) стали свідками недбалої їзди водія, яка спричинила травму літньому чоловіку в салоні. Про це в онлайн-приймальні мера Сум написав місцевий житель Володимир Петрович.

“На високій швидкості, ривками водій долав участок дороги центром міста. У результаті його дій пасажири попадали в салоні, а літнього чоловіка було травмовано – розбито носа, текла кров. На зупинці “Укртелеком” я вийшов із маршрутки та спробував установити особистість водія, дізнатися контактні дані власника маршруту, але водій вчинив, у прямому сенсі слова, наїзд на мене. Про це мною та моєю дружиною (свідком цих подій) відразу було повідомлено Національну поліцію м. Суми. Поспілкувавшись з колегами водія-гонщика вдалося установити, що його імя Ігор, йому близько 35 років”, – розповів Володимир Петрович.

Сумчанин просить мера вжити заходів щодо покарання водія та попередити подібні випадки надалі. “Проїзд у минулому році став дорожче, а безпека на дорогах – ні. І причина цьому – безкарність і безвідповідальність водіїв та власників маршрутів”, – додав городянин.

Мер Лисенко у відповідь пообіцяв дати доручення відповідним структурним підрозділам і вжити заходів впливу щодо водія.
12990834_556651974508900_650886334498535242_n