У Сумах мешкає майже три тисячі ветеранів Великої Вітчизняної

Сьогодні з нагоди 9 Травня на Центральному кладовищі Сум зібралися представники обласної та міської влади, громадських організацій, політичних партій, правоохоронці, ветерани, та інші сумчани.

Присутні поклали квіти до могил загиблих у зоні АТО бійців, братської могили «Мати-Батьківщина» та могили загиблих польських воїнів, які полягли від ран смертю героїв у військовому шпиталі 1944 року. А далі сотні сумчан та гостей міста рушили до меморіалу «Вічна Слава», де відбувся мітинг-реквієм «У святому мовчанні над Вічним вогнем». Учасники мітингу вшанували пам’ять про всіх полеглих хвилиною мовчання і поклали квіти до Вічного Вогню.

За традицією вихованці ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Г.Харитоненка пройшлися урочистим маршем вул. Г. Кондтратьєва.

Цього ж дня мер міста Олександр Лисенко зустрівся з ветеранським активом у військовій частині польова пошта 1060. Тут для захисників і представників трудового фронту накрили стіл, приготували символічну польову кашу.

За даними мерії, у Сумах нині мешкає близько 9 тисяч ветеранів війни, із них майже 3 тисячі – це ветерани Великої Вітчизняної війни.

DSC06118

DSC06126

C