У Сумах можуть підняти “сміттєві” тарифи

Сьогодні під час апаратної наради у мерії керівники підприємств з вивезення сміття «А-Муссон» та «Сервісресурс» разом зі своїми працівниками висловилися про проблеми, пов’язані із заборгованістю по субсидіях, а також маленькими зарплатами.

“На одному із зібрань працівники зробили зауваження, що у них малі заробітні плати, а працювати доводиться важко”, – почав директор «А-Муссон» та передав слово члену колективу.

“Робота з ранку і до ночі, дороги не очищаються, їздити неможливо. Керівництво сказало, що поки тарифи не збільшать, нам не додадуть зарплату”, – говорить один з працівників.

Вислухавши, заступник мера повідомив, що про проблему знає, і запевнив, що на розгляд виконкому виходить два проекти-рішення щодо коригування тарифу на послуги з вивезення ТПВ. Також обіцяють розглянути нову норму накопичення.

“Оскільки ця послуга потрапляє під субсидію, і близько 70% сімей отримують її, тому я думаю, що від коригування в пару гривень нічого не трапиться, і люди не понесуть ніяких фінансових втрат. Приходьте завтра на виконком, ви будете мати можливість виступити”, – запевнив заступник міського голови.

Однак, як виявилося, проблема не тільки з маленькими тарифами, але і з затримкою перерахувань від держави за надані послуги з субсидії. У «А-Муссон» заборгованість складає близько 1 млн 680 тис. грн, а у «Сервіс ресурс»-  близько півмільйона гривень.

Чи підвищать тарифи жителям Сум чи ні, міські чиновники вирішать на завтрашньому засіданні. Відзначимо, що виходячи з проектів-рішень, опублікованих на сайті міськради, тариф зросте більше ніж у 2 рази.

Джерело: 0542.ua