У Сумах можуть запровадити ще більш жорсткий карантин

Сьогодні, 12 квітня, на щотижневій оперативній нараді у Сумській міськраді начальниця міськвідділу охорони здоров’я Олена Чумаченко повідомила, що на минулому тижні було зафіксоване незначне зниження двох індикаторних показників, передає SP.

“Без динаміки покращення залишається показник завантаженості ліжок з киснем. Показник виявлення хворих та рівень госпіталізації незначно, але почав знижуватися. Тільки шляхом дотримання елементарних протиепідемічних правил та за допомогою вакцинації можна впоратися із тією складною ситуацією, у якій ми опинилися“, – наголосила Олена Чумаченко.

Міський голова Олександр Лисенко повідомив:якщо на цьому тижні захворюваність не зменшиться, в місті буде впроваджений більш жорсткий карантин. Упродовж тижня влада буде спостерігати за динамікою захворюваності та рівнем госпіталізації.

“Ми майже на піку, нам треба на цьому піку довго не перебувати. На жаль ті заходи, які ми робимо, не дають потрібного результату, тому цей тиждень для нас як екзамен”, – зазначив Лисенко.

За індикаторними показниками для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19 Сумська область залишається у червоній зоні. Станом на 12 квітня на Сумщині зафіксовано перевищення трьох показників:

  • перевищення епідеміологічного порогу — 163,2% (норма ≤100 %);
  • рівень госпіталізації — 93,4% (норма ≤60 на 100 тис. нас);
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування — 27,0% (норма ≤20 %).

Дивіться наші новини на телеканалі СТС, нашій сторінці у Facebook, у YouTubeInstagram та Telegram.

Поділитися в соцмережах: