У Сумах на розробку проекта міської велоінфраструктури витратили 1 млн грн

КП «Архітектура. Будівництво. Контроль» виготовило ескізний проект міської велоінфраструктури. Про документ та подальші кроки щодо розбудови в Сумах комфортного середовища для велосипедистів говорили сьогодні, 12 березня, на прес-конференції.

Замовником роботи, повідомив директор КП «Архітектура. Будівництво. Контроль» Володимир Никоненко, виступило управління капітального будівництва та дорожнього господарства. У ході роботи над проектом, розробники спиралися на міську цільову програму «Два колеса», спілкувались із її авторами та громадськими діячами. В остаточній редакції врахували й побажання замовника.

До кінця дня повідомив директор, документ подадуть замовнику. Наступний етап – виготовлення робочого проекту, а потому вже й практична реалізація окресленого.

Тільки на проектні роботи з міського бюджету виділили 1 млн грн. Далі депутати планують фінансово підтримувати і його реалізацію, передають у мерії.

Окрім облаштування велодоріжок, передбачили й кілька велопарковок біля торговельних центрів і в місцях масового скупчення людей. Певну частину їх, повідомив депутат міськради Дмитро Лантушенко, спробують облаштувати за рахунок громадського бюджету участі.