У Сумах нарешті розпочався ремонт Меморіалу

Ще в січні цього року стало відомо, що в Сумах нарешті дійде справа до ремонту Меморіалу загиблим воїнам-інтернаціоналістам. Нагадаємо, що така необхідність виникла в кінці жовтня 2015 року. Тоді у сквері воїнів-афганців сталася серйозна надзвичайна подія: на дворічну дівчинку впала меморіальна плита, що відвалилася від монумента. Дівчинка отримала травму – перелом ноги зі зміщенням. Щоб вирішити, що робити з аварійним комплексом, від якого відвалюються плити, і який руйнувався прямо на очах, в мерії створили комісію з будівельників і експертів. Вона прийшла до висновку, що пам’ятник потрібно терміново ремонтувати. Правда, сталося це тільки три роки по тому…

У минулому році було проведено обстеження цього об’єкта. За його результатами на ремонт пам’ятника запланували трохи менше 100 тис. грн.

І сьогодні, 11 червня, на нараді в мерії директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко заявив, що проект готовий, гроші виділені, укладено договір з підрядником, і роботи вже виконуються. Термін їх закінчення – до 30 липня.

Мер Олександр Лисенко дав доручення керівнику КП «Зеленбуд», яке відповідає за прибирання скверу, не тільки привести його до ладу, але також стежити, наскільки відповідально виконуються роботи. І, якщо він побачить, що знову на меморіалі роблять щось не так (невідповідно до будівельних норм), сигналізувати про це. Таке ж доручення отримав і начальник міськуправління капітального будівництва Віталій Шилов.

Джерело: shans.com.ua