У Сумах найбільше вакансій для робітників з інструментом

Головне управління статистики у Сумській області, спираючись на дані Сумського обласного центру зайнятостіповідомляє, що упродовж січня–травня 2018 року статус безробітного у Сумському міському центрі зайнятості отримали 1966 осіб. За цей період за сприяння державної служби зайнятості працевлаштовано 916 осіб, з яких 37% – молодь
у віці до 35 років. Крім того, 260 осіб проходили профнавчання, брали участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру.

На кінець травня поточного року на обліку залишалося 2111 безробітних, з них майже 60% – це жінки. Водночас, у базі вакансій налічувалося 1081 вільне робоче місце. Кожна четверта вакансія передбачалася для кваліфікованих робітників з інструментом, кожна шоста – для робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного обладнання та машин, кожна восьма – для найпростіших професій, кожна дев’ята – для працівників сфери торгівлі та послуг або для фахівців.

Допомогу по безробіттю у травні 2018 року отримували 1739 сумчан. Середній розмір допомоги становив 2932 грн проти 2311 грн – у травні минулого року.