У Сумах назріла потреба нових зупинок на Веретенівці

Відколи поліція почала штрафувати водіїв маршруток №18, 22, 59 на території селища Веретенівка за зупинку в неналежному місці, скористатись громадським транспортом стало проблематично. Багатьом сумчанам доводиться  йти до найближчої зупинки розбитою дорогою близько одного кілометра. Саме тому Дмитро Майданюк зареєстрував електронну петицію, у якій просить міську владу “перенести зупинки або встановити додаткові в районі перехрестя вул. Веретенівської та провулка Виноградного, по вул. Веретенівській в проміжку між вул. Березовою та Спортивним проїздом”.

Крім того, активіст пропонує розглянути можливість пустити міський транспорт по колу: вул. Веретенівська – Спортивний проїзд – провулок Кленовий – вул. Виноградна – вул. Веретенівська.

“За технічними даними, згідно земельного кадастру, ширина цих вулиць і провулків дозволяє зробити дрогу з двостороннім рухом”, – зазначив Майданюк.

Сумчанин нарікає на знахабнілість водіїв, які взагалі відмовляються заїжджати на Веретенівку і розвертаються біля пансіонату ветеранів. Одного разу водій просив його вийти і навіть пропонував повернути кошти, лише б не їхати у цей район.

13254573_586005731580157_7134426438095614981_n