У Сумах не буде надземного пішохідного переходу біля Макдональдсу

Про це мерія Сум повідомила у своїй офіційній відповіді на електронну петицію Валерія Зінченка, яка набрала 292 голоси.

Нагадаємо, сумчанин пропонував розглянути встановлення біля ресторану McDonald’s у центрі міста не світлофору, а надземного пішохідного переходу. На думку Валерія, облаштування світлофора на цьому перехресті тільки ускладнить рух транспорту.

Як повідомили у мерії, проблема врегулювання пішохідно-транспортного руху на зазначеному перехресті є складовою комплексної транспортної схеми центральної частини міста, що в свою чергу є складовою затвердженої містобудівної документації. Остання ж (генеральний план, план зонування території м. Суми) не передбачає будівництво надземного пішохідного переходу на даній території.

Крім того, додають у відповіді, за нормами пішохідні переходи через магістральні дороги і вулиці загальноміського значення регульованого руху, які влаштовуються в одному рівні з проїжджою частиною, необхідно розміщувати не менше 300 м один від одного. А відстань між пішохідними переходами на Покровській площі і будинком зв’язку – орієнтовно 290 м. Тому, пишуть, будівництво надземного пішохідного переходу неможливе.

З повним текстом відповіді можна ознайомитися тут.