П’яний водій облаяв сумських патрульних і викликав собі швидку

Учора, 28 червня, близько 16:00 на вулиці Прокоф’єва патрульні зупинили за порушення ПДР автомобіль ВАЗ.

За кермом знаходився 33-річний чоловік, який мав ознаки алкогольного сп’яніння. Водій не лише відмовився пред’явити документи, бо не мав їх із собою, а й нецензурно висловився в бік інспекторів. На зауваження охоронців порядку не реагував.

Нецензурна лайка продовжилась і у лікарні, де проводили освідування на стан сп’яніння. У водія зафіксували 3,43 проміле алкоголю в крові, що у 17 разів перевищує встановлену норму.

Під час встановлення особи у відділку поліції правопорушник викликав швидку допомогу, а коли та приїхала – почав кричати, що не кликав лікарів. Медики написали до відділку поліції про завідомо неправдивий виклик.

Патрульні склали на водія постанову за статтею 126 (керування без відповідних документів), протоколи за статтями 130 (керування у стані сп’яніння), 173 (дрібне хуліганство) та 185 (злісна непокора) КУпАП. На власника автомобіля, який теж був у салоні, інспектори склали протокол за статтею 130 (передача керування ТЗ особою, яка перебуває стані алкогольного сп’яніння) КУпАП.

Автомобіль евакуювали на арештмайданчик.