У Сумах обговорили нову ініціативу, яка забезпечить студентам 10 тисяч робочих місць

На Регіональному форумі «Бізнес і університети» у СумДУ було розглянуто “Український Пакт заради Молоді” та обговорено ряд питань щодо майбутнього працевлаштування студентів із Сум та Сумської області.

Метою “Українського Пакту заради Молоді-2020” є сприяння створенню мінімум 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором та забезпечення 10 тисяч місць для стажування і першої роботи молоді.

Українські компанії дедалі більше відчувають потребу в молоді з потрібними навичками, незважаючи на те, що Україна володіє значним невикористаним потенціалом людських ресурсів.

Усі учасники програми мали змогу розповісти про свою позицію щодо проблеми працевлаштування молодих спеціалістів та за умовами договору зобов’язалися пропонувати більш високоякісне стажування, робочі місця початкового рівня для молоді та прогнозувати потребу в знаннях та навичках, у тому числі, цифрових, підприємницьких, з фінансової грамотності тощо. Для функціонування “Українського Пакту заради молоді” та з метою виконання поставлених зобов’язань буде створено експертну раду.

Результати “Українського Пакту заради Молоді” будуть представлені на щорічних Національних форумах «Бізнес та університети», а також на 1 Європейському бізнес-освітньому саміті наприкінці 2017 року.