У Сумах обрали делегатів на всеукраїнську конференцію працівників прокуратури

15 квітня 2016 року в прокуратурі Сумської області відбулися збори прокурорсько-слідчих працівників прокуратури, на яких обирали трьох делегатів на всеукраїнську конференцію працівників прокуратури. Вона є найвищим органом прокурорського самоврядування.

Із 127 прокурорсько-слідчих працівників прокуратури Сумської області на зборах були присутні 100. Трьох делегатів вони обирали шляхом таємного голосування із 10 кандидатів, які виявили бажання та подали відповідну заявку. Кожен учасник зборів отримав бюлетень, у якому прізвища, ім’я, по батькові кандидатів були розміщені в алфавітному порядку.

За результатами таємного голосування в першому турі лише один кандидат набрав необхідну кількість балів. Так, колектив прокуратури віддав 74 голоси за свого керівника і прокурора Сумської області Віталія Матвійчука було обрано першим делегатом.

Решта кандидатів не набрали необхідну мінімальну кількість балів, і тому було проведено іще один тур, за результатом якого 69 голосами делегатом обрано заступника начальника відділу прокуратури Максима Мостового. З третім делегатом прокурорсько-слідчі працівники визначилися лише в четвертому турі й 65 голосами делегатом обрали начальника відділу Олександра Глядчишина.

0962