У Сумах обрали кращий проект реконструкції парку ім. Кожедуба

20

В обласному центрі завершився конкурс на розробку концепції перебудови головного парку міста. Із 6 поданих проектів обрали трьох переможців, пише СпецКор.

На оновлення рекреаційної зони протягом 3 років виділять близько 19 мільйонів гривень. Свої пропозиції по оновленню парку надавали не лише професіонали, але й аматори. Усі роботи були зашифровані.

Перше місце виборов проект студентів Сумського будівельного коледжу. Його розробниками стали Данило Камчатний, Анна Бузюк та Антон Желєзнов.

«Парк для людей» – таким був головний меседж роботи переможця конкурсу. Більше крамничок, освітлення, доріг і мостів, щоб в парк можна було потрапити з будь-якого боку. Функціональне насичення »кожної зони і Зелений театр як місце відпочинку і спілкування, пише Панорама.

21

На другому місці опинилося товариство «Архітектурний центр». Автори – Володимир Биков та Тетяна Сєвідова.

22

Третє місце судді віддали студентському колективу СНАУ.

23

За свої старання переможці отримають призи. За перше місце 10 тис. грн., за друге – 5 тис. грн., а за третє – 3 тис. грн. Їх разом із грамотами планують вручити наступного тижня.

Нагадаємо, 1 березня управління архітектури та містобудування Сумської міськради оголосило конкурс на визначення кращої концептуальної пропозиції щодо оновлення громадського простору міського парку культури та відпочинку ім. І.М. Кожедуба.

© Фото Владимир Быков