У Сумах оголосили конкурс на оновлення парку «Казка»

12

На засіданні виконавчого комітету 18 липня представники «міського уряду» ухвалили рішення про проведення відкритого конкурсу на визначення кращої ескізної пропозиції оновлення дитячого парку «Казка». Про це йдеться на сайті міськради.

Його проводять за ініціативи КП «Сумикомунінвест» з метою оновлення громадського простору парку.

На підготовку творчих проектів в охочих є час із 1 серпня по 3 жовтня.

Учасниками конкурсу можуть бути архітектори, дизайнери, творчі колективи, студенти, аматори. До участі не допускаються члени журі, відповідальний секретар, їх близькі родичі, особи, що безпосередньо пов’язані з членами журі виконанням трудових обов’язків, особи, які готували конкурсні документи.

Прийом заявок на конкурс триватиме до 31 серпня 2017 року. Днем прийому робіт визначене 4 жовтня. А до 27 числа цього ж місяця журі назве ім’я переможця.

Його проект перейде у власність організатора конкурсу для вирішення питання замовлення подальшої розробки проекту.

Переможець конкурсу зобов’язаний буде укласти з виконавчим комітетом міської ради договір про передачу виключних майнових авторських та суміжних прав на конкурсну роботу. Разом із тим він матиме переважне право на подальше розроблення (чи участь у розробленні) проектно-кошторисної документації. У разі відмови переможця конкурсу від подальшої реалізації його конкурсного проекту замовник конкурсу на підставі рекомендацій журі, викладених у протоколі про підсумки конкурсу, може обрати для реалізації інший відзначений заохоченням проект.

Фінансування конкурсу відбувається за рахунок коштів міської ради. Призовий фонд становить 50 тис. грн.: 25 тис. грн за І місце, 15 тис. грн. – за ІІ, 10 тис. грн. – за ІІІ.

Поділитися в соцмережах: