У Сумах організували свято для патронатних вихователів і дітей

Працівники міського центру соціальних служб організували свято для патронатних вихователів та їхніх вихованців.

У Сумах наразі є чотири сім’ї патронатних вихователів, на вихованні яких перебуває п’ять дітей, які потрапили в складні життєві обставини.

«Щиро дякую патронатним вихователям за їх душевне тепло, терпіння, щиру любов і надійну підтримку, якою вони щодня оточують та обігрівають дитячі серця», – говорить директорка міського центру соціальних служб Марія Вертель.

Родинам та їхнім маленьким вихованцям вона побажала здоров’я та сімейного благополуччя, а також з нагоди Дня родини, що відзначали на початку липня, вручила патронатним вихователям подарунки – кухонне приладдя.

У цей день для малечі були організовані цікаві ігри та розваги. Також, дітворі вручили квитки на атракціони в дитячий парк «Казка».

Для патронатних вихователів спеціалістка центру провела майстерклас з декоративно-ужиткового мистецтва.


Марія Вертель також звернулася до усіх небайдужих сумчан, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки, і запросила їх до співпраці.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має вищу освіту, позитивний досвід виховання дітей, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду виховання та соціальної реабілітації дитини в своєму помешканні, добровільного помічника з числа повнолітніх членів сім’ї.

Загальний термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати шість місяців. На період перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя за нею зберігається право на аліменти, пенсію у зв’язку із втратою годувальника, інші соціальні виплати, які вона мала до влаштування в сім’ю патронатного вихователя.

З детальною інформацією про патронат можна дізнатися за цим посиланням або зателефонувавши до міського центру соціальних служб за тел.: 70-06-06 або 70-06-07.